Biblioteka

Gera laukti Kalėdų

Knygų draugai laukdami Kalėdų, skaito šventines knygas ir gamina įvairius darbelius. Gruodžio 8 d. jaunieji skaitytojai skaitė ištrauką iš M. Kunnas knygos „Kalėdų Senelis“ ir …. patys pažiūrėkite….

„… Nykštukai uoliai dirba ištisus metus nuo sausio iki gruodžio. Tiek daug visko reikia prisiminti ir surengti. Bet Kalėdų Senelis turi gerų sąskaitininkų ir guvių padėjėjų. …“

Knygų draugai su mokytoja Indra

AČIŪ

Prabėgo lapkritis, prabėgo ir bibliotekos akcija “Padovanok knygą – pasidalink gerumu!”. Labai džiugu, kad mokiniai dovanojo savo perskaitytas knygas, jas trumpai pristatė ir pasiūlė kitiems vaikams keliauti šių istorijų puslapiais. Tad, nuoširdžiai dėkojame už padovanotas knygas bibliotekai. Jūsų dėka, mūsų bibliotekos lentynos pasipildė naujomis, įdomiomis pasakomis bei istorijomis: 79 mokiniai padovanojo 181 knygas. Šios knygelės jau greitai gulės lentynose ir lauks skaitytojų.
AČIŪ JUMS!
Sniegu girgždantys linkėjimai nuo bibliotekininkių Indros ir Svetlanos

KNYGŲ MUGĖ

Lapkričio 18 d. praūžė leidyklos „Nieko rimto“ knygų mugė. Vyko smagūs pokalbiai su Martynu – „knygų žinovu“: patarinėjo, pasakojo apie knygeles. O kur dar skirtukai, ženkliukai, lipdukai,
atvirukai, užrašų ir užduočių knygelės! Tai dovana ne tik sau, bet ir broliukui, sesutei, draugui… O dar smagiau, kai mokinukai čia šalia, patogiai įsitaisę skaitliotekoje ar sūpynėse jau ir skaitė!
DRAUGAUKIME IR PRAMOGAUKIME SU KNYGA!
Bibliotekininkės Indra ir Svetlana

RUDENINĖ KNYGŲ MUGĖ

Spalio 27 d. bibliotekoje svečiavosi leidykla TERRA PUBLICA ir buvo atidaryta knygų mugė. Knygos, stalo
žaidimai džiugino visus. Spalvotos iliustracijos, įdomieji žaidimai, nuotaikingos knygelės traukė visų akį.
Mokinukai šios knygų mugės laukė nuo pat ankstyvo ryto. O mes, bibliotekininkės, labai džiaugiamės, kad
knyga traukia visus susiburti ir kartu praleisti laiką!
Bibliotekininkės Indra ir Svetlana

PASITIKĖK KNYGOMIS

Visą spalio mėnesį 2-4 klasių mokiniai šurmuliavo bibliotekoje. Vyko pamokėlės – susitikimai „Pasitikėk knygomis“.

2 klasių mokiniai susipažino su elektroninėmis knygomis. Ir visiems iškilo klausimas: „Ar tokia knyga turi „Knygos Dvasią?““ ir „kurią knygą įdomiau skaityti: Elektroninę ar Popierinę?“

3 klasių mokiniai dalyvavo viktorinoje “Knygų pasaulyje”. Čia uoliai atsakinėjo į klausimus ir džiaugėsi savo sėkme. O sėkmė – tai kuo daugiau perskaitytų knygų!!!!!! Paskutinė užduotis, sakinio dėlionė  – “Knyga – tai indas, kuris mus pripildo”… Visus privertė susimąstyti, kodėl verta skaityti!?

4 klasių mokiniai  susipažino su V. Bako eilėraščiais “Ką manė kamanė” (2020 m. išrinkta vaikų metų knyga). Čia ketvirtokai skaitė eilėraščių ištraukas ir atsakinėjo į klausimus. Oi buvo viskoooo!!!  Eilėraščius reikia mokėti skaityti! Tą ir išbandė mokiniai.

Bibliotekininkės Indra ir Svetlana

 

Su bibliotekos veikla galite susipažinti čia.

Užsakytų vadovėlių sąrašas 2021 m.

2021 m. įsigytų mokymo priemonių sąrašas

2019 m. įsigytų mokymo priemonių sąrašas

Įsigytų vadovėlių sąrašas 2019-2020 m.m.