Pasiekimai

Apdovanojimai VU botanikos sode
Triukšmingai ir linksmai prasidėjo baigiamasis ekologinio konkurso “Žalioji palangė” renginys VU botanikos sode, kuris šiemet švenčia 50-ąjį gimtadienį. Šventėje dalyvavo ir mūsų mokyklos 1c klasės atstovai. Visi konkurso laureatai kartu su Afrikos būgnais sveikino vieni kitus, šypsodamiesi ir laimingi ėjo atsiimti diplomų ir dovanų. Šiemet konkurse dalyvių buvo kaip niekad daug, net 324, tad labai džiaugiamės patekę tarp 30 geriausiųjų. Ačiū visiems: palaikiusiems, balsavusiems ir padėjusiems surengti kelionę!
Mokytoja Asta
Pradinukų eko žinios
Gegužės 16 d. 3c kl. mokinė Aistė Jučaitė, 3d kl. mokinė Tėja Biraitė, 4a kl. mokinės Liepa Defnė Seferoglu ir Gabija Stakelytė su spec. pedagoge Indra Motekaitiene dalyvavo tarptautinėje mokinių ir mokytojų konferencijoje ,,Eko žiniomis grįsto verslumo ugdymo iššūkiai ir galimybės“ Panevėžio ,,Saulėtekio“ progimnazijoje. Čia skaitėme pranešimą ,,Ekologinis ūkis ir jo vizualizacija“, supažindinome su jo dalimis, pristatėme sukurtus kartu su tėveliais ekologinio ūkio maketus. O sužinojome, ar vertingas vanduo iš čiaupo; dar kartą prisiminėme kaip rūšiuoti atliekas; išmokome pasigaminti žaidimą – labirintą; papasakojo apie ateities mokyklą, kuri nemokamai naudosis saulės elektra. Buvo be galo smagu ir įdomu, ačiū mergaitėms!
O kas yra tamsusis turizmas? Ar žinote?
Spec. pedagogė indra Motekaitienė
Talentų šou “Linksmoji gama” 🎼
Balandžio 15 d. mokyklos jaunieji talentai pasirodė jau tradiciniame 7-ame talentų šou “Linksmoji gama”. Scenoje pasirodė net 53 šokantys 💃🩰, dainuojantys🎤, grojantys🎹🎻🎸, eiles deklamuojantys mokiniai. Mokyklos koridorius papuošė 29 jaunųjų menininkų 🎨darbai 🖼., o sportiniais pasiekimais džiaugėsi 16 mokyklos sportininkų – 🏀⚽️🎾🏑🥋🏊‍♀️🚴‍♀️🚴🏆🥇🏅.
Teigiama, kad tik 10 proc. rezultato priklauso nuo talento, o 90 proc. – nuo atkaklaus darbo. Tą patvirtino ir renginio metu kalbinti mokiniai, kurie pasakojo jau ne vienerius metus besimokantys šokti, groti, dainuoti, piešti ar sportuoti. Jaunaisiais talentais žavėjosi ir gražių žodžių negailėjo, renginyje dalyvavusi, Juozo Miltinio dramos teatro aktorė Skukauskaitė Jolita.
Nuoširdžiai dėkojame akomponiatorei Valentinai Suleimanovai už sudarytą galimybę vaikams pademonstruoti savo talentą, už padrąsinimus ir vertingus patarimus.
Socialinė pedagogė Lina ir akomponiatorė Valentina
Neigiamų socialinių veiksnių prevencijos projektas „Esu kitoks“
Nominantai 2024
Balandžio 15 d. mokykloje vyko Nominantų pagerbimo šventė. Šiais metais klasės draugų išrinktais ir apdovanotais tapo:
Gudručio nominacija – 1a kl. Emilis Varnas, 1b kl. Domas Kuncė, 1c kl. Mykolas Skaržauskas, 2a kl. Aras Urbonas ,2b kl. Jokūbas Kudirka, 3a kl. Elijus Rimša, 3c kl. Šarūnas Siratavičius, 4c kl. Motiejus Barzda.
Gamtos globėjo nominacija įteikta 1a kl. Danieliui Molevičiui ir 4a kl. Marijai Knizikevičiūtei.
Draugų draugo nominantais tapo 1a kl. Joris Matulis, 1b kl. Austė Balakauskaitė, 2a kl. Kornelija Kaminskaitė, 2c kl. Emilė Svirplytė, 2d kl. Luka Jereckaitė, 3a kl. Adomas Gludkinas, 3b kl. Adam Sapieha, 3d kl. Elzė Ragauskaitė, 4a kl. Morta Dalindaitė, 4b kl. Danielius Žemantauskas bei 4c kl. Žygimantas Jasiūnas.
Jaunojo menininko nominacija įteikta 1b kl. Jokūbui Ragažinskui, 1d kl. Adelei Tamošiūnaitė, 2d kl. Liucijai Slivskytei, 3b kl. Emiliai Mockapetrytei.
Atsakingojo nominacija apdovanoti 1c kl. Emilis Balnionis ir 2b kl. Arijus Čiuvašinas.
Atkakliausiojo nominantėmis išrinktos 3c kl. Gabija Bugaveckytė ir 3d kl. Kamilė Steponavičiūtė.
Šauniausiais sportininkais nominuoti 1c kl. Jonas Pečiukas, 1d kl. Vakaris Bartašius, 2c kl. Edvardas Meškinis, 2d kl. Arnas Stakelė, 3a kl. Matas Šteinas, 3b kl. Domas Malinauskas, 3c kl. Vėjūnė Strelčiūnaitė, 3d kl. Kamilė Steponavičiūtė, 4a kl. Lėja Ilgevičiūtė, 4b kl. Eigirdas Padapalas, 4c kl. Matėja Vinciūnaitė.
Saugiausiais šiais metais išrinkti 2a kl. Ąžuolas Misevičius ir 2c kl. Salomėja Lukošiūnaitė.
Sėkmės nominacija įteikta 1d kl. Liepai Vanagaitei, o idėjų generatoriaus nominacija – 2b kl. Tim Lipskis.
Nesavanaudiško poelgio nominacija apdovanota 4b kl. Luka Randytė.
Nuoširdžiai sveikiname ir dovanojame kelionę į Anykščių r. įsikūrusį “Labirintų parką”.
Smagu!
Dėkojame mokiniams, tėveliams ir mokytojams už aktyvų dalyvavimą jubiliejinėje 20-oje konkursų „Olympis“ pavasario sesijoje.
Respublikinė– praktinė konferencija „Prieskonių kvapai vilioja“
Balandžio 18 d. Šiaulių Gegužių progimnazijoje įvyko tradicinė projekto „Prieskonių pasaulis“ veiklą apibendrinanti Šiaulių miesto priešmokyklinio ugdymo ir pradinių klasių mokinių pažintinė – praktinė konferencija „Prieskonių kvapai vilioja“.
Nuotoliniu būdu konferencijoje dalyvavo ir Panevėžio pradinės mokyklos 1d klasės mokiniai, o pranešimus apie prieskonius paruošė ir perskaitė: Liepa Vanagaitė, Unė Banelytė, Austėja Rutkauskaitė.
Konferencijos metu įgytos žinios išplėtė supratimą apie supančią aplinką, suteikė žinių ir praktinės veiklos įgūdžių apie prieskoninėse žolelėse esančią vitaminų gausą ir jų naudą sveikatai.
1d klasės mokytoja Ingrida
Padėkos renginys
Saulėtą ir šiltą gegužės 2 dienos rytą 1b bei 1c klasių atstovai lydimi mokytojų vyko į Panevėžio gamtos mokyklą, kurioje vyko paukščių globos iniciatyvos ,,Už vieną trupinėlį čiulbėsiu visą vasarėlę” baigiamasis padėkos renginys. Jo metu vaikai stebėjo Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijos ketvirtokų vaidinamą spektaklį „Bruknelė“ pagal Martyno Vainilaičio pasaką. Po spektaklio renginio organizatoriai pasidžiaugė mokinių aktyvumu dalyvaujant paukščių globos iniciatyvoje ir įteikė padėkos dovanėles. Vėliau vaikai turėjo pažintinę ekskursiją gamtos mokykloje su gide. Atstovai į mokyklą grįžo laimingi ir kupini įspūdžių.
Mokytojos Lina ir Asta
Sveikiname ir labai didžiuojamės!
Paskelbti Panevėžio miesto 4 klasių anglų kalbos olimpiados laimėtojai!!!!!!!!!!!!!
I vieta Panevėžio mieste – 4c klasės mokinys Kristijonas Šedys, mokytoja Jūratė Antipirovičienė;
III vieta Panevėžio mieste – 4a klasės mokinė Olivija Čepaitytė, mokytoja Diana Jankevičienė.
Ačiū mokytojoms! Ačiū mokiniams!
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Dalia
Sveikiname ir labai didžiuojamės!
Balandžio 26 d. „Nord Security“ biure Vilniuje vyko konferencija „Informatikos susijungimai“. Konferencijoje savo sričių ekspertai skaitė koncentruotus ir vertingus pranešimus technologijų, informatikos ir kūrybos ir lyderystės temomis. Šioje konferencijoje dalyvavo Pradinės mokyklos IT mokytoja Svetlana Likšienė.
Svetlanai renginio metu buvo įteikta stipendija už įkvepiančią naujos kartos informatiką ir technologijų kūrėjų ugdymą!!!!!!
Džiaugiamės!
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Dalia
Panevėžio pradinės mokyklos Anglų kalbos olimpiada.
Kovo 19 d. mūsų mokykloje vyko ANGLŲ KALBOS OLIMPIADA.
SVEIKINAME NUGALĖTOJUS IR KITUS DALYVIUS!
Oliviją Čepaitytę – I vieta.
Kristijoną Šedį, Motiejų Barzdą, Jorį Šonkevičių – II vieta.
Joną Katilių – III vieta
Barborą Lukoševičiūtę, Liną Grikalą, Oskarą Meidų, Nojų Aleliūną.
Anglų kalbos mokytojos Diana Jankevičienė ir Jūratė Antipirovičienė
Gali būti 7 žmonės ir tekstas vaizdas
1– 4 klasių mokinių konferencija „Sveikatos ABC“
Balandžio 25 d. „Šaltinio“ progimnazijoje vyko Panevėžio miesto ir Panevėžio rajono mokyklų 1– 4 klasių mokinių konferencija „Sveikatos ABC“. Konferencijoje dalyvavo ir pranešimus skaitė mūsų mokyklos mokiniai.
2 a klasės mokiniai – Ieva Sereikaitė ir Aras Urbonas ( mokytoja Edita Daraškienė) konferencijoje pristatė pranešimą ,,Vanduo. Koks jis?“. 3 b klasės mokinė Mėta Tiškevičiūtė ( mokytoja Dora Naugžemienė ) pristatė pranešimą ,,Dienos režimas“.
Dalyvaudami konferencijoje mokiniai ugdėsi pažinimo, socialinę, emocinę ir sveikos gyvensenos kompetencijas. Įveikę viešojo kalbėjimo baimę mokėsi pasitikėti savimi, spręsti problemas.
Mokytojos Edita ir Dora
VALIOOO!!!
2024 m. balandžio 24 d. Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazijos
stadione, Panevėžio sporto centro lengvosios atletikos manieže vyko Lietuvos mokyklų žaidynių lengvosios atletikos trikovės varžybos.
Panevėžio pradinės mokyklos mergaičių komanda: Luknė, Rusnė, Lėja, Luka N., Tėja, Matėja užėmė labai garbingą ANTRĄ vietą!
Berniukų komanda: Simas, Vakaris, Lukas B., Lukas M., Gytis, Rapolas užėmė PIRMĄ vietą!
Berniukų komanda gegužės 2 d. atstovaus Panevėžio miestą 2023-2024 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių lengvosios atletikos trikovės varžybose, kurios vyks Utenos stadione.
Ačiū mokytojams Vidai ir Gintarui!
Sėkmės mūsų sportininkams!
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Dalia

 

Sveikiname ir didžiuojamės!

Tarptautinio matematikos konkurso PANGEA 2024 laimėtojai:

I vieta – Domantas Bugys 1b klasė. Mokytoja Lina Misevičienė;
I vieta – Eimantas Bučius 2a klasė. Mokytoja Edita Daraškienė;
III vieta – Gabija Bugaveckytė 3c klasė. Mokytoja Audronė Gubistienė;
III vieta – Aronas Baltrūnas 3c klasė. Mokytoja Audronė Gubistienė.
Šaunuoliai!
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Dalia

 

Šaunuoliai!

Labai džiaugiamės net 23 2d klasės mokiniais, kurie pasiryžo pasitikrinti savo žinias tarptautinėje „KINGS“ olimpiados pavasario sesijoje. Jūs mūsų šaunuoliai!

Mokytoja Gitana

Džiaugiamės ir didžiuojamės!
Kovo 28 d. Alfonso Lipniūno progimnazijoje vyko Panevėžio miesto bendrojo ugdymo mokyklų 1–2 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas-lietuviško žodžio šventė „Lietuviais esame mes gimę“, kuriame dalyvavo 13 skaitovų iš įvairių Panevėžio miesto mokyklų.
Panevėžio pradinę mokyklą atstovavo 2a klasės mokinė Vėjūnė
Čiuladaitė. Ji skaitė ištrauką iš Otfrydo Proislerio apysakos
,,Ponas Klinzoras truputį mokėjo burti. Rašyba – ne menas.“
Šventė prasidėjo Alfonso Lipniūno progimnazijos mokinių ir mokytojų parengta menine muzikine kompozicija „Ieškau Tėviškės“, kurioje skambėjo gražus lietuviškas žodis, vingri lietuviškos muzikos melodija ir daina.
MŪSŲ VĖJŪNĖ LAIMĖJO PIRMĄ VIETĄ!
Nuoširdus AČIŪ Vėjūnei ir jos mokytojai Editai!
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Dalia
Džiaugiamės ir didžiuojamės! 
Kovo 27 d. Panevėžio ,,Žemynos” progimnazijoje vyko Panevėžio miesto 3-4 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Aš noriu, kad juoktųsi mamos, šypsotųsi tėtės ir žemėje būtų taika“. Konkurse dalyvavo mūsų mokyklos 3d klasės mokinė Adelė Juknevičiūtė. Ji skaitė Liudo Mažylio kūrinį „Mano Lietuva“. Dėkojame Adelei ir jos mokytojai Jolitai už šaunų pasirodymą šiame konkurse.
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Dalia
Džiaugiamės ir didžiuojamės!!!!!!!!!!!!!!
Kovo 26 d. Panevėžio ,,Vyturio“ progimnazijoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių Panevėžio miesto mokinių (2013 m. gimimo ir jaunesnių) mišrių komandų šaškių varžybos. Pradinę mokyklą atstovavo Kaminskaitė Kornelija, Eigirdas Vadapalas, Lukas Magyla ir Danielius Žemantauskas.
PANEVĖŽIO PRADINĖS MOKYKLOS KOMANDA UŽĖMĖ ANTRĄ VIETĄ!
Džiaugiamės ir labai didžiuojamės!
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Dalia
Paukštelių draugai
Kovo 20 dieną Panevėžio gamtos mokykloje vyko renginys „Amžina atsakomybė už visa, kas gyva“, skirtas pasaulinei Žemės dienai paminėti. Renginio metu kalbėta apie tai, kad Žemė nėra neišsenkanti ir nesibaigianti, kad ją būtina saugoti nuo visokios taršos. Šventės metu buvo įteiktos dovanos inkilų gaminimo akcijos „Padovanok namus sparnuočiams‘‘ meistreliams. Pradinės mokyklos mokiniai, tėveliai, seneliai pagamino daugiausiai inkilų mieste. Dovanėles mažiesime paukštelių draugams įteikė Pradinės mokyklos direktorė Kristina.
Laukiame šiltesnio oro, saulės ir paukščių čiulbesio!
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Dalia
Didžiuojamės ir sveikiname tarptautinės Kings matematikos olimpiados prizininkus 2d klasės mokinius Deimantę Gertaitę (I vieta), Liuciją Slivskytę (II vieta) ir Adomą Ivanauską (III vieta)!
Mokiniai apdovanoti sertifikatais bei asmeninėmis dovanomis – rašikliais ir išmaniosiomis apyrankėmis.
Džiaugiamės 2d klasės mokiniais, tarptautinės Kings olimpiados Rudens semestre laimėjusiais Aktyvios klasės titulą! Olimpiadų finaluose dalyvavo net 17 antrokų. Visi dalyviai buvo apdovanoti
diplomais, sertifikatais bei rašikliais su Kings olimpiados simbolika.
Mokytoja Gitana
Valio!
Labai džiaugiamės ir sveikiname mūsų mokyklos komandą – 2a kl. Korneliją Kaminskaitę, 3c kl. Aroną Baltrūną ir Simą Krivicką, 4b kl. Eigirdą Vadapolą – 2023-2024 mokslo metų Lietuvos mokyklų žaidynių Panevėžio miesto šachmatų varžybose iškovojusią III-ą vietą. Valio!!!🏆
Džiaugiamės ir sveikiname!
1b klasės mokinį Domą Kuncę, 1c klasės mokinį Domanta Birą, 2a klasės mokinę Luknę Zubaitę ir 2c klasės mokinę Oliviją Budnikaitę, kurie vasario 29 d. Panevėžio miesto bendrojo ugdymo mokyklų pradinių klasių mokinių skaitymo skatinimo konkurse ,,Per knygą – į gamtą“ konkursą, Smėlynės bibliotekoje užėmė III vietą. Ačiū mokytojoms Astai, Linai, Editai, Neringai
paruošusioms mokinius konkursui.
Džiaugiamės!
Vasario 28 d. Gamtos mokykloje vyko 3–4 klasių Panevėžio miesto pradinių klasių mokinių projekto „Per knygą – į gamtą“ skaitymo skatinimo konkursas „Tarp žemės ir dangaus“. Pradinės mokyklos mokiniai Kotryna Krivickaitė, Simas Krivickas, Liepa Defnė Seferoglu, Tėja Kukutytė skaitė knygas, nes konkurso metu jie turėjo rasti daug atsakymų į pateiktus klausimus. Komanda buvo apdovanota padėkos raštu ir dovanėlėmis.
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Dalia
 Valiooo!
Vasario 28 d. Pradinės mokyklos komanda Širvintų ,,Atžalyno“ progimnazijoje atstovavo savo mokyklą ir Panevėžio miestą 2023-2024 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių ,,Drąsūs, stiprūs vikrūs“ estafečių tarpzoninėse varžybose.
Panevėžio pradinės mokyklos komanda užėmė II vietą.
Mes labai didžiuojamės savo šaunia, stipria, ryžtinga Pradinės  komanda!
JŪS TIKRAI ESATE VERTI IŠDIDŽIAI NEŠTI PRADINĖS VĖLIAVĄ!
AČIŪ, AČIŪ, AČIŪ MOKYTOJAMS VIDAI IR GINTARUI!
Diena buvo pilna įvairiausių emocijų! Komandos draugų, tėvelių palaikymas buvo nerealus !
Džiaugiamės ir labai didžiuojamės savo sportininkais!
Patirtis – tai amžina gyvenimo mokykla.
J. V. Gėtė
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Dalia
Mūsų šaunuoliai!
Tarptautinio edukacinio konkurso „Olympis 2023 – Rudens sesija“ dalyviai.
Džiaugiamės ir didžiuojamės!
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Dalia
Džiaugiamės mokiniais ir jų pasiekimais tarptautinėje „KINGS“ olimpiadoje!
Ačiū mokytojams!
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Dalia
Džiaugiamės ir labai didžiuojamės!
Vasario 9 d. Panevėžio „Ąžuolo“ progimnazijoje vyko 2023-2024 m.m. Lietuvos mokyklų žaidynių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ estafečių zoninės varžybos. Dalyvavo komandos iš Raviliškio, Jonavos, Raseinių ir Panevėžio miestų. Panevėžio miestą atstovavo Pradinės mokyklos komanda: Tėja Biraitė, Barbora Lukoševičiūtė, Luka Randytė, Lėja Ilgevičiūtė, Gabija Stakelytė, Smiltė Šeštokaitė, Emilija Gritėnaitė, Saulenė Cemnolonskytė, Rusnė Čebatoriūnaitė, Matėja, Vinciūnaitė, Rusnė Hokušaitė, Oskaras Glebavičius, Vakaris Dužinas, Lukas Magyla, Eigirdas Vadapalas, Lukas Bitinas, Lukas Aglinskas, Nojus Jocius, Gytis Graževičius, Rapolas Vaičiulis, Oskaras Meidus, Joris Šonkevičius, Kristupas Randis. Įdėjusi daug jėgų ir ryžto mūsų mokyklos komanda laimėjo PIRMĄ vietą.
Keliaujame į sekantį etapą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ačiū Panevėžio „Ąžuolo“ progimnazijai už svetingą sportininkų priėmimą.
Ačiū Panevėžio pradinė mokykla 3d klasės draugams ir sportininkų tėveliams už palaikymą ir garsų VALIOOOOOOO!!!!!!!
Na ir aišku AČIŪ mokytojams Vidai, Gintarui ir varžybų teisėjai Svetlanai!
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Dalia
„Misija: EKO Šmėklinės“
2023 m. spalio 16-23 d. 1b klasės mokiniai dalyvavo ekologinėje Panevėžio gamtos mokyklos iniciatyvoje „Misija: EKO Šmėklinės“. Vaikai buvo kviečiami puoselėti vartojimo mažinimo idėją ir nesukuriant papildomų atliekų, kūrybiškai panaudojant jau turimus išteklius juos prikelti antram gyvenimui. Mokiniai aktyviai įsitraukė į veiklas: rinko lapus, tualetinio ritinėlius, kiaušinių dėklus, siūlus, popieriaus likučius, kuriuos vėliau dažė, kirpo, klijavo. Iš šių medžiagų vaikai sukūrė vaiduoklius, šikšnosparnius bei raganas.
Vaikų kūrybiniai darbeliai buvo įvertinti ir mokiniai laimėjo nemokamą edukaciją Panevėžio gamtos mokykloje. 2024 m. sausio 26 d. 1b klasės mokiniai prisiminė pagrindinius žmogaus jutimo organus ir edukacijoje „Vaistažolės: kvapai ir skoniai“ pritaikė net keturis – klausėsi pasakojimo, apžiūrinėjo vaistažoles, uostė bei ragavo. Kai kurias vaistažoles vaikai lengvai atpažino, o kai kurios vertė pasukti galveles, tačiau jų skoniai vaikams labai patiko. Džiaugiamės ir dėkojame Panevėžio gamtos mokyklai už laimėtą sveiką ir skanų prizą.
Mokytoja Lina Misevičienė
Sveikiname ir didžiuojamės!
Sausio 31 d. Panevėžio ‚Žemynos“ progimnazijoje vyko protmūšis „Sukam metų ratą“.
Mūsų mokyklos komanda – LIEPA VANAGAITĖ, KORNELIJA KAMINSKAITĖ, DANIELIUS MOLEVIČIUS, TAUTVILAS RAIŠYS puikiai pasirodė ir laimėjo garbingą II vietą mieste.
AČIŪ mokytojai NERINGAI už mokinių paruošimą!
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Dalia
Valioooo!
Pradinės komanda: Tėja, Barbora, Sofija, Lėja, Gabija, Smiltė, Emilija, Saulenė, Rusnė, Matėja, Smiltė, Oskaras, Vakaris, Lukas, Eigirdas, Lukas, Nojus, Lukas, Gytis, Rapolas, Oskaras, Joris sausio 18 d. dalyvavo estafečių ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ tarpzoninėse varžybose ,,Ąžuolo“ progimnazijoje ir laimėjo PIRMĄ VIETĄ!!!!
Ačiū komandos mokytojams Vidai, Svetlanai, Gintarui!
Ačiū Eigirdo tėčiui Dariui!
Džiaugiamės ir jumis labai didžiuojamės!
Linkime komandai sėkmės ir ryžto finalinėse varžybose.
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Dalia
Sveikiname
2d klasės mokinę Deimantę Gertaitę respublikinio 1-4 klasių mokinių skaitmeninių atvirukų konkurso „Kalėdų stebuklas“ dalyvę 🤗
Metodinė diena „Auganti ir auginanti mokykla“
2024 m. sausio 16 d. Pradinė mokykla sulaukė mielų svečių. Čia vyko Panevėžio ikimokyklinių ugdymo įstaigų direktorių diena „Auganti ir auginanti mokykla“. Renginyje dalyvavo Panevėžio savivaldybės Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Audronė Bagdanskienė.
Buvo skaityti pranešimai:
„Auganti ir auginanti mokykla“
(Panevėžio pradinės mokyklos direktorė K. Žaltauskienė)
„Išmanusis pradinukas“
(Panevėžio pradinės mokyklos pradinio ugdymo mokytojos B. Kolinienė, E. Daraškienė, S. Likšienė, soc. pedagogė L. Seferoglu)
„Laikas jausti“
(Panevėžio pradinės mokyklos soc. pedagogė L. Seferoglu, psichologė L. Liepinė)
„Mažieji atradimai“
(Panevėžio pradinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui D. Dausienė)
Po pranešimų svečiai dalyvavo kūrybinėse veiklose „Išmanusis pradinukas“, „Laikas jausti“, „Mažieji atradimai“. Vyko edukacinių erdvių pristatymas, refleksija.
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Dalia Dausienė

Sveikiname!

3a klasės mokinė  Kotryna Krivickaitė dalyvavo  Panevėžio dailės mokyklos organizuotame piešinių konkurse  „SEKU SEKU PASAKĄ” ir tapo laureate. Mokinei įteikta padėka ir atminimo dovanėlė.

Sveikiname nugalėtoją.

Klasės mokytoja Laimutė

 

 

Džiaugiamės ir didžiuojamės!
Lapkričio 28 d. Panevėžio „Ąžuolo“ progimnazjoje vyko Panevėžio miesto 4 klasių mokinių lietuvių kalbos diktanto „Mažasis diktantas“ konkursas. Pradinę mokyklą puikiai atstovavo, mokyklos konkurse aukščiausius rezultatus pasiekę, 4a klasės mokinė Olivija Čepaitytė ir 4c klasės mokinys Kristijonas Šedys.
Šaunuoliai!
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Dalia
Smagu!
Džiaugiamės ir didžiuojamės 2a klasės mokine Ieva Sereikaite ir 2b klasės mokiniu Joriu Mylimu, kurie dalyvavo projekte „KINGS LYGA“ ir pasiekė puikių rezultatų!
Ievai įteikti: aukso medalis ir sertifikatas už anglų kalbos pasiekimus, sidarbro medalis ir sertifikatas už matematikos pasiekimus, bronzos medalis ir sertifikatas už lietuvių kalbos pasiekimus.
Joriui įteiktas aukso medalis ir sertifikatas už matematikos pasiekimus.
Valio!
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Dalia
2023 METŲ MOKYTOJAI
Labai didžiuojamės ir nuoširdžiai sveikiname Pradinės mokyklos socialinę pedagogę metodininkę – METŲ MOKYTOJĄ – Liną Seferoglu! Linai Tarptautinės mokytojų dienos proga Juozo Miltinio dramos teatre už veiklos rezultatus, siekiant ugdymo kokybės ir skatinant kūrybinę veiklą, įteikta Metų mokytojo premija.
Pagarba, empatija, sąžiningumas, atvirumas – tai raktiniai žodžiai, kurie lydi Liną darbe kas dieną. Pedagogė kartu su Pradinės mokyklos mokiniais aktyviai dalyvauja respublikiniuose ir tarptautiniuose projektuose, skaito pranešimus. Jos įgyvendinti projektai buvo apdovanoti Lietuvos nacionaliniu kokybės, Europos kokybės ženkleliais. Nuolat besimokanti pedagogė glaudžiai bendradarbiauja su socialiniais partneriais, savo patirtimi dalijasi su kolegomis.
Labai džiaugiamės ir nuoširdžiai sveikiname Pradinės mokyklos logopedę, surdopedagogę metodininkę Laimą Gudaitę ir pradinio ugdymo mokytoją metodininkę Editą Daraškienę. Tarptautinės mokytojų dienos proga Juozo Miltinio dramos teatre joms buvo įteiktos mero padėkos raštai už pedagoginį profesionalumą, aktyvų dalyvavimą įstaigos bendruomenės veikloje, nuolatinį tobulėjimą ir patirties sklaidą.
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Dalia

Valiooo!

Rugsėjo 26 d. Futbolo akademijos „Panevėžys“ stadione vyko Panevėžio miesto mokyklų 1-ų klasių futbolo žaidynės. Panevėžio pradinę mokyklą atstovavo šaunūs sportininkai: Balčiūnas Ignas, Šukys Markas, Dabožinskas Ąžuolas, Šmočiukas Džiugas, Grybas Martynas, Kazickas Vytis, Čepelis Elijus, Sakas Oskaras. Komanda laimėjo II vietą!

Žaidėjai džiaugėsi medaliais! Mokytojai Vida ir Gintaras – žaidėjais!

ŠAUNUOLIAI!

Džiaugiamės ir didžiuojamės tarptautinės KINGS olimpiados dalyviais: Marta, Ieva, Ignu, Sofija, Paulina, Joriu, Vilte.
Šaunuoliai!

 

ŠOKIŲ RINGAS 2023Gegužės 11 d. įvyko didžiulė TŪM programos šokio šventė „Šokių ringas“. Dalyvavo visi 1–4 klasių mokiniai. Mažieji šokėjai ilgai ruošėsi, repetavo, dėliojo šokio žingsnelius. Salėje sklido muzikos garsai, spalvos, jauduliukas veiduose, šypsenos ir šokio nuotaikos. Komisija, jaukiai įsitaisiusi tarp balionų ir vaikų, atidžiai stebėjo šokėjus, vertino drausmę, estetinę išvaizdą (stilių, originalumą), šokio atlikimą, pastangas.SVEIKINAME:1 KLASIŲGERIAUSIA ŠOKIO KLASĖ – 1C KLASĖGERIAUSIA ŠOKĖJA – ELIJA DUŽINAITĖGERIAUSIAS ŠOKĖJAS – PATRIKAS IR ROKAS GURSKIAI2 KLASIŲGERIAUSIA ŠOKIO KLASĖ – 2C KLASĖGERIAUSIA ŠOKĖJA – MĖTA TIŠKEVIČIŪTĖGERIAUSIAS ŠOKĖJAS – LUKNIUS STANKEVIČIUS3 KLASIŲGERIAUSIA ŠOKIO KLASĖ – 3B KLASĖGERIAUSIA ŠOKĖJA – MELISA MONTVILAITĖGERIAUSIAS ŠOKĖJAS – MANTAS PAŠILIS4 KLASIŲGERIAUSIA ŠOKIO KLASĖ – 4B KLASĖGERIAUSIA ŠOKĖJA – VIKTORIJA ŽIGELYTĖGERIAUSIAS ŠOKĖJAS – SERGEJUS URBONASPASKATINAMIEJI PRIZAI3C KL. ARIANA BURNECKAITĖ4B KL. EMILIS ŽELNYS4C KL. DŽIUGAS VERKULEVIČIUSDėkojame visiems mokiniams, mokytojams už geranoriškumą, dideles pastangas ir gerą nuotaiką. Tikimės, kad šis renginys taps mūsų mokyklos tradicija. JŪS ESATE VISI ŠAUNŪS IR NUOSTABŪS!!!Su pagarba, šventės rengėjai Valentina Suleimanova ir Lukas Bakanauskas

Sveikiname edukacinių konkursų „Olimpis 2023 – Pavasario sesija“ dalyvius: Adomą Taminską, Emą Vanagaitę, Rugilę Genytę, Urtę Amparavičiūtę, Dominyką Balilionį, Adelę Juknevičiūtę, Belą Skipitę, Elzę Ragauskaitę, Kamilę Steponavičiūtę, Oskarą Glebavičių, Patriciją Banevičiūtę, Smiltę Tamošiūnaitę, Tėją Biraitę, Simą Krivicką, Gabiją Bugaveckytę, Beną Kybartą, Jona Katilių, Arą Urboną, Ievą Sereikaitę, Daną Kulbę, Kristupą Rozį, Arijų Subatą, Domą Malinauską, Marką Žiuką, Jogailę Nemeikšaitę, Gabrielę Daškevičiūtę, Luką Dambrauską, Viltę Misevičiūtę, Giedrę Raukštutę. Dalyviai buvo apdovanoti diplomais, padėkomis, pažymėjimais, tušinukais, medaliais. Dėkojame mokytojoms Dianai Jankevičienei, Jolitai Bujokei, Laimutei Žukauskienei, Audronei Gubstienei, Editai Daraškienei Jūratei Antipirovičienei, Svetlanai Likšienei už mokinių skatinimą dalyvauti šiuose konkursuose!

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Dalia

PASIMATUOK PROFESIJĄ

Labai džiaugiamės ir sveikiname mūsų mokyklos 4a kl. mokinių Tito Strelčiūno, Aurėjos Nebulos Skumbinaitės, Miglės Petkevičiūtės bei Domanto Lečo komanda „Šokoledas“, kuri gegužės 9 d. dalyvavo Panevėžio miesto bendrojo lavinimo mokyklų 3-4 kl. mokinių ugdymo karjerai konkurse „Pasimatuok profesiją“ ir laimėjo II-ą vietą!!! Valio!!!Konkurso metu mokiniai pademonstravo puikiai atliktus namų darbus – prisistatymą. Vėliau, spęsdami įvairias konkurso užduotis, atskleidė labai geras žinias apie profesijas, kūrybiškumą, lavino lyderystės ir komandinio darbo įgūdžius. Mokiniams pasiruošti padėjo socialinė pedagogė Lina ir ugdymo karjerai specialistė Edita.

Socialinė pedagogė Lina

Konferencija „Aplinka ir aš“

Ketvirtų klasių mokiniai dalyvavo konferencijoje ,,Aplinka ir aš‘‘ Panevėžio gamtos mokykloje. Pranešimą „Auginu pats“ skaitė 4 b klasės mokinys Emilijus Perminas. Būrelio ,,Žaliasis slėnis‘‘ 4c klasės mokiniai Raimondas ir Robertas Veikšos pristatė pranešimą ,,Augame kartu‘‘. Konferencijos tikslas – skatinti gamtos, aplinkotyros žinių, gebėjimų, kompetencijų ugdymą (si), sieti su stebimo aplinkos pažinimu, išvadų formulavimu, mokinių mokslinio mąstymo ir stebėjimo įgūdžių formavimu.

Mokytoja Daiva Zakarauskaitė

Džiaugiamės ir labai didžiuojamės!

1a klasės mokinė Vėjūnė Čiuladaitė balandžio 27 d. dalyvavo miesto 1-2 klasių meninio skaitymo konkurse „Mano kišenėse šimtas pavasarių“„Žemynos“ progimnazijoje. Mergaitė deklamavo Violetos Palčinskaitės eilėraštį ,,Bala nematė”.Vėjūne, tu buvai nuostabi!AČIŪ UŽ DRĄSĄ IR RAIŠKŲ ŽODĮ!!! Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Dalia

Sveikiname ir didžiuojamės!

Valiooo 4c klasės mokiniui Kristijonui Taminskui, kuris KINGS LYGOJE laimėjo 2 aukso medalius -lietuvių kalbos ir matematikos konkursuose.

Sveikiname!

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Dalia

 

 

Sveikiname savo draugus – tarptautinio matematikos konkurso „PANGEA 2023“ dalyvius!1d klasės bendruomenė sako: JŪS ŠAUNUOLIAI!Mokytoja Gitana

Džiaugiamės ir didžiuojamės!

Balandžio 20 d. Beržų progimnazijoje vyko Panevėžio miesto 3-4 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Vaikystės sparnų paletė“. Mūsų mokyklą atstovavo 3a klasės mokinė Gabija Stakelytė. Gabija deklamavo Violetos Palčinskaitės eilėraštį „Pelėdos knygynas“.AČIŪ, GABIJA, UŽ DRĄSĄ IR RAIŠKŲ ŽODĮ!!!Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Dalia

Didžiuojamės!

1d klasės bendruomenė didžiuojasi KINGS olimpiadų dalyviais Marku Kirilovu ir Arnu Stakele bei matematikos konkurso „Kengūra 2023“ dalyviu Augustu Pijumi Kurkliečiu!

Džiaugiamės Jumis, mieli mūsų berniukai!

Mokytoja Gitana

Meninio skaitymo konkursas „Žodžiai iš vaiko širdies“

Balandžio 6 d. mokykloje vyko meninio skaitymo konkursas „Žodžiai iš vaiko širdies“. Konkurse dalyvavo 1-4 klasių mokiniai: Vėjūnė Čiuladaitė, Olivija Budnikaitė, Mantė Gutpetrytė, Urtė Amparavičiūtė, Naidas Bajarskis, Ema Siniauskaitė, Marta Šepikaitė, Bela Skipitė, Adelė Juknevičiūtė, Tėja Biraitė, Gabija Stakelytė, Lukas Magyla, Aneta Černiauskaitė, Jonaitis Danielius, Tėja Kukutytė, Ieva Petkevičiūtė, Austėja Noreikaitė, Ugnė Balsevičiūtė. Buvo galima išgirsti nuotaikingų, išraiškingų, prasmingų eilėraščių įvairiomis temomis. Nors visi mokiniai pasirodė puikiai, komisijai teko tikrai nelengva užduotis – išrinkti du mokinius, kurie atstovaus mokyklai finaliniuose renginiuose: balandžio 20 d. 3–4 klasių meninio skaitymo konkurse Beržų progimnazijoje ir balandžio 27 d. 1–2 klasių meninio skaitymo konkurse „Žemynos“ progimnazijoje.Sveikiname 1–2 klasių nugalėtoją 1a klasės mokinę Vėjūnę Čiuladaitę ir 3–4 klasių nugalėtoją 3a klasės mokinę Gabiją Stakelytę!Simpatijų prizas atiteko 2d klasės mokinei Martai Šepikaitei!Linkime Vėjūnei ir Gabijai sėkmės finaliniuose renginiuose!

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Dalia

Valiooo!!!!

Sveikiname mokyklos anglų kalbos olimpiados laimėtojus Liepą Daugvilaitę, Amandą Zdanavičiūtę, Arijų Slapcinską, Emilijų Perminą, Beną Gudašių, Tijų Šukį, Kasparą Ozialą ir Kristupą Slučką! Didžiuojamės ir džiaugiamės jūsų žiniomis!Olimpiadą organizavo Pradinės mokyklos anglų kalbos mokytojos Diana Jankevičienė ir Jūratė Antipirovičienė.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Dalia

 

Didžiuojamės ir sveikiname!Kovo 16 dieną „Žemynos“ progimnazijos baseine vyko 2022–2023 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių Panevėžio miesto bendrojo ugdymo mokyklų mergaičių ir berniukų komandų plaukimo varžybos. Mūsų mokyklos komandai atstovavo 2d klasės mokinė Elzė Ragauskaitė, 3b klasės mokinė Gabija Kairytė, 2d klasės mokiniai – Oskaras Glebavičius, Jokūbas Skaržauskas, 2c klasės mokinys Jokūbas Liepinis, 3c klasės mokinys Rapolas Vaičiulis, 4a klasės mokiniai – Titas Strelčiūnas, Haroldas Juozas Alisauskas, 4c klasės mokinys Jokūbas Krivickas.Panevėžio pradinės mokyklos mergaičių ir berniukų komandos užėmė labai garbingas III vietas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Sportininkams medalius ir taures įteikė Panevėžio miesto savivaldybės administracijos Sporto skyriaus vyriausiasis specialistas Alvidas Savickas.Ačiū neformaliojo švietimo grupės „Sportuojame – sveikai gyvename“ mokytojai Gitanai už komandos palaikymą varžybų metu.ŠAUNUOLIAI!!!!!

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Dalia

Didžiuojamės ir sveikiname!

Sveikiname 1d klasės mokinę Luką Jereckaitę, respublikinio 1–8 klasių mokinių skaitmeninių piešinių konkurso „Interneto trolis“ dalyvę. Mes tavimi didžiuojamės!
Mokytoja Gitana ir 1d klasės mokiniai

Didžiuojamės ir sveikiname!

Pradinės mokyklos komandą: TĖJĄ BIRAITĘ (2d kl.), ADOMĄ IVANAUSKĄ (1d kl.), TAUTVILĄ RAIŠĮ (1c kl.), PATRIKĄ BANĮ (2b kl.), BENĄ PAUŠĄ (2a kl.).

Komanda Panevėžio miesto mokyklų 1-2 klasių mokinių protmūšyje „Lietuva – tai aš“ laimėjo III vietą! Valiooooo!

 

Džiaugiamės labai didžiuojamės!

Kovo 8 d. „Vyturio“ progimnazijoje vyko Lietuvos mokyklų Panevėžio miesto šaškių finalinės varžybos.Mūsų mokyklos komanda užėmė labai garbingą II vietą.Valioooo 1a klasės mokinei Kornelijai Kaminskaitei, 2a klasės mokiniui Matui Šteinui, 2c klasės mokiniui Šarūnui Siratavičiui, 4a klasės mokiniui Pjerui Vasiliauskui! Mokiniams buvo įteikti medaliai ir taurė.Ačiū neformaliojo švietimo būrelio „Sportuoji – sveikai gyveni“ mokytojai Gitanai Zupkaitei.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Dalia

SVEIKINAME!!!!!

2 d klasės mokinę Adelę Juknevičiūtę, kuri Panevėžio gamtos mokykloje vykusioje mažojoje gamtos olimpiadoje „Pelėdžiukas 2023“1-2 klasių mokinių grupėje užėmė II vietą!!!!!!!!Vasario 21 ir 23 d. Panevėžio gamtos mokykloje vyko mažoji gamtos olimpiada „Pelėdžiukas 2023“. Panevėžio pradinę mokyklą atstovavo 4a klasės mokinė Skumbinaitė Aurėja Nebula (mokytoja Daiva Brazdžionienė) ir 2 d klasės mokinė Juknevičiūtė Adelė (mokytoja Jolita Bujokė). Džiaugiamės ir didžiuojamės Adelės ir Aurėjos rezultatais!

Sėkmės mums!

Labai didžiuojuosi savo 1d klasės mokiniais, kurie vasario 24 d. dalyvavo tarptautiniame matematikos konkurse PANGEA2023. Nekantriai lauksime rezultatų. Laikykime kumščius!Mokytoja Gitana

Sveikiname!

Tarptautinės KINGS olimpiados dalyvius!ŠAUNUOLIAI!!

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Dalia

Džiaugiamės!

Sveikiname edukacinio konkurso „Olympis 2022 – Rudens sesija“ dalyvius: Elijų Rimšą, Elžbietą Lukošiūnaitę, Emą Vanagaitę, Giedrę Raukštutę, Kotryną Krivickaitę, Marką Pupelį, Rugilę Genytę, Urtę Amparavičiūtę, Adelę Juknevičiūtę, Belą Skipitę, Kamilę Steponavičiūtę, Oskarą Glebavičių, Patriciją Banevičiūtę, Tėją Biraitę, Gabiją Bugaveckytę, Faustą Vidugirį, Beną Kybartą, Deiną Žarskų, Luką Dambrauską, Joną Katilių, Adomą Taminską, Domą Malinauską, Dominyką Jemeljanov, Jogailę Nemeikšytę, Luką Palį, Patriką Banį.Ačiū mokytojoms: Aušrai Butkevičienei, Jolitai Bujokei, Laimutei Žukauskienei, Editai Daraškienei!

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Dalia

Dailyraščio konkurso „Rašau Lietuvai“ laimėtojai!Mokykloje vyko dailyraščio konkursas „Rašau Lietuvai“, kuris skirtas lietuvių kalbai ir Lietuvai. Mokiniai rašė dailyraščio tekstus. Iš kiekvienos klasės buvo išrinkti 2 gražiausiai rašantys mokiniai. Šie mokiniai bus apdovanoti vasario 10 d. renginio „Tau Lietuva!“ metu.

Sveikiname!

Vėjūnė Čiuladaitė

Ieva Sereikaitė

Joris Mylimas

Amelija Knizikevičiūtė

Samanta Černauskaitė

Olivija Rudnikaitė

Herkus Tomkevičius

Benas Ruželė

Adomas Skaržauskas

Urtė Amparavičiūtė

Milana Tvarkūnaitė

Rusnė Vaicekauskaitė

Sofija Linkonaitė

Elzė Ragauskaitė

Smiltė Tamošiūnaitė

Olivija Čepaitytė

Nojus Aleliūnas

Viktorija Aleliūnaitė

Joris Šonkevičius

Kristijonas Šedys

Mėta Paziokaitė

Saulė Telišauskaitė

Ieva Petkevičiūtė

Viltė Murnikova

Kasparas Oziala

Benas Gudašis

Armandas Varnas

Sveikiname!

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Dalia

Konkursas „Seku, seku pasaką“

Baigėsi Panevėžio dailės mokyklos organizuotas konkursas „Seku, seku pasaką“. Jame su savo darbais dalyvavo 245 mokiniai iš miesto ir Dailės mokyklų. Komisija atrinko įdomiausius, geriausiai temą atskleidusius tapybos ir piešimo darbus. Norime pasidžiaugti, tarp geriausiųjų darbų autorių – mūsų mokyklos mokinių vardai, tai:1 c Milita Kanclerytė, mokytoja Neringa Čemerienė;2 a Viltė Zaborskytė, mokytoja Laimutė Žukauskienė;2 d Bela Skipitė, mokytoja Jolita Bujokė;3 c Aneta Černiauskaitė, mokytoja Zita Nefienė. Laureatams buvo įteikti apdovanojimai – padėkos raštai ir dovanėlės, mokytojams – padėkos raštai.

Tarptautinis vaikų ir jaunimo meninės kūrybos darbų konkursas „Kalėdinis atvirukas“

Spalio mėnesį 4b klasės mokiniai dalyvavo tarptautiniame vaikų ir jaunimo meninės kūrybos darbų konkurse „Kalėdinis atvirukas“. Džiaugiamės apdovanojimais ir sveikiname dalyvavusius: Tijų Budavičių, Rusnę Lukšytę, Emilį Želnį, Kamilę Stankevičiūtę, Viltę Murnikovą, Evą Bagdonavičiūtę, Nedą Ranonį, Danielių Čepoką, Armandą Vareiką, Austėją Noreikaitę, Emilijų Perminą, Faustą Norkevičiūtę.Mokytoja Daiva Zakarauskaitė

Respublikinė konferencija ,,Mes – Žemės dalis“

Lapkričio 29 d. Panevėžio pradinės mokyklos 2b klasės mokinės Jogailė Nemeikšytė, Mėta Tiškevičiūtė, Arielė Poliakaitė (mokyt. Aušra Butkevičienė), 4a klasės mokiniai Aurėja Skumbinaitė, Sofija Vareikaitė, Titas Strelčiūnas (mokyt. Daiva Brazdžionienė) ir 4b klasės mokiniai Kasparas Oziala, Emilijus Perminas (mokyt. Daiva Zakarauskaitė) dalyvavo ir skaitė paruoštus pranešimus respublikinėje konferencijoje ,, Mes – Žemės dalis“. Renginys vyko Panevėžio Rožyno progimnazijoje. Konferencijos tikslas buvo pasidalinti stebėjimais, tyrimais, mintimis apie supančią aplinką, kaip geriau pažinti Žemę ir ją saugoti. Buvo pagerintos gamtamokslinės, socialinės, bendravimo ir bendradarbiavimo kompetencijos.Skaityti pranešimai:„Bičių gyvenimas“ – Titas Strelčiūnas 4a klasė. Mokytoja Daiva Brazdžionienė„Mini sodas“ – Sofija Vareikaitė 4a klasė. Mokytoja Daiva Brazdžionienė„Žirnis vazonėlyje“ – Aurėja Skumbinaitė 4a klasė. Mokytoja Daiva Brazdžionienė„Geometrinės figūros aplinkoje“ – Kasparas Oziala 4b klasė. Mokytoja Daiva Zakarauskaitė„Auginu pats“ – Emilijus Perminas 4b klasė. Mokytoja Daiva Zakarauskaitė„Vietiniai ir migruojantys paukščiai“ – Jogailė Nemeikšytė, Mėta Tiškevičiūtė, Arielė Poliakaitė 2b klasė.

Mokytoja Aušra Butkevičienė

Sveikiname ir didžiuojamės olimpiados KINGS lygos dalyviais!

4a klasės mokinys Titas Strelčiūnas apdovanotas sidabro medaliu ir sertifikatu (matematika).4b klasės mokinys Nedas Ranonis apdovanotas aukso medaliu, sertifikatu (lietuvių kalba) ir sidabro medaliu bei sertifikatu (matematika).Valioooo!

Respublikinis projektas

„Sveikata visus metus 2022“

Kiekvieną mėnesį mokinių laukia iššūkis.

Projektas “Kartu mes galime daugiau 2022”

Gyvenimo istorijų prevencinis renginys “Plačiau atmerktos akys”.

MOKYTOJŲ DIENA 2022 M. 

Respublikinė teorinė – praktinėje mokinių konferencija

„Vaiko sveika gyvensena šiandien – galimybės ir perspektyvos“

#Konferencija

Balandžio 28 d. mūsų mokyklos 4 kl. mokiniai dalyvavo Klaipėdos miesto “Vyturio” progimnazijos organizuotoje respublikinėje teorinėje – praktinėje mokinių konferencijoje

„Vaiko sveika gyvensena šiandien – galimybės ir perspektyvos“. Mokiniai parengė puikius pranešimus, kurie buvo įvertinti ir apdovanoti:

4c kl. Smiltė Aleliūnaitė, Tėja Talalaitė ir Gintarė Taruškaitė parengė pranešimą apie cukraus vartojimo žalą “Saldu, saldu…” Mergaitėms padėjo socialinė pedagogė Lina Seferoglu. Pranešimas Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato buvo įvertintas kaip bendruomeniškiausias.

4a kl. Saulė Likšaitė ir Evita Čepaitytė parengė pranešimą apie vandenį, jo svarbą mūsų gyvybei ir mūsų sveikatai “Vanduo supa mus… Tyrinėju ir saugau!”. Mokinėms padėjo mokytoja Edita Daraškienė. Pranešimas Klaipėdos miesto Sveikatos biuro buvo įvertintas kaip originaliausias.

4a kl. Liepa Ragauskaitė ir Liepa Kalpokaitė parengė pranešimą itin jautria tema – “Kaip vaikai ginasi nuo elektroninių patyčių?”. Joms padėjo psichologė Laura Liepinė ir mokytoja Edita Daraškienė. Pranešimas Klaipėdos miesto švietimo skyriaus buvo įvertintas kaip aktualiausias.

4a kl. Dominykas Lukoševičius savo pranešime “Žvilgsnis į psichoaktyvių medžiagų vartojimą vaiko akimis” nagrinėjo priklausomybių nuo narkotinių medžiagų, elektroninių cigarečių ir pan. klausimus. Parengti pranešimą mokiniui padėjo mama Monika, mokytoja Edita Daraškienė ir psichologė Laura Liepinė. Pranešimas asociacijos „Mano miestas Klaipėda“ buvo apdovanotas kaip oratoriškiausias.

Tarptautinis matematikos konkursas ,,Kengūra 2022 m.‘‘

1 kl. mokinys Aleksandras Masiukas II vieta Panevėžio m. savivaldybėje. Mokytoja Audronė Gubistienė.

1 kl. mokinys Patrikas Banys III vieta Panevėžio m. savivaldybėje. Mokytoja Aušra Butkevičienė.

4 kl. mokinė Evita Čepaitytė I vieta Panevėžio m. savivaldybėje. Mokytoja Edita Daraškienė.

4 kl. mokinys Vytaras Šerėnas II vieta Panevėžio m. savivaldybėje. Mokytoja  Neringa Čemerienė.

2021-2022 m.m. NOMINANTAI! https://youtu.be/W4Oqf24b1rA  PANGEA 2022Sveikiname 4a klasės mokinę Evitą Čepaitytę ir 4b klasės mokinį Donatą Keniausį užėmusius 2 vietas tarptautiniame matematikos konkurse PANGEA 2022 ketvirtokų grupėje!Ačiū mokytojoms Editai Daraškienei ir Vijai Dilienei!  Edukacinis 4 klasių renginys ,,English is fun“

Džiaugiamės III-ios vietos respublikoje laimėtoju 4c klasės mokiniu Vytaru Šerėnu (anglų kalbos mokytoja Jūratė Antipirovičienė).

Renginys vyko 2 etapais. I etapas- kiekvienoje mokykloje. Užduotis rengė anglų kalbos mokytojos Jūratė ir Diana. Buvo atrinkta po 2 mokinius iš kiekvienos klasės. II etape – renginys vyko nuotoliniu būdu ,,Teachmade“ platformoje. Dalyvavo 4a klasės mokinės Evita ir Sofija, 4b klasės mokinys Titas ir 4c klasės mokiniai Elvijus ir Vytaras. Užduotys buvo sudarytos iš 3 dalių: I dalis – 3 klausymo užduotys, II dalis – teksto suvokimas, III dalis – gramatikos užduotys. Visų mokinių rezultatai džiugino.

 Tautinio šokio festivalis „Draugai draugams“

 „Olympis 2022 – Pavasario sesija“!Džiaugiamės aktyviu mokyklos mokytojų ir mokinių dalyvavimu konkurse „Olympis“. Konkurso pagrindinis tikslas – sudominti mokinius mokomuoju dalyku ir skatinti mokinių mokymosi motyvaciją.Valio Adamui, Adomui, Benui, Elžbietai, Emai, Gabrielei, Giedrei, Kotrynai, Matui, Matėjai, Rugilei, Urtei, Donatui, Titui, Dovydui, Eigirdui, Gabijai, Gabrielei, Joriui, Linui, Lukui, Smiltei, Vakariui, Adelei, Adomui, Kajui, Kamilei, Oskarui, Smiltei, Tėjai, Simui, Gabijai, Gustei, Viltei, Arijui, Aistei:)Ačiū mokytojoms Jolitai, Laimutei, Vidai, Audronei:)  Balandžio 26-28 d. mūsų mokykloje vyko ANGLŲ KALBOS 4 klasių mokinių OLIMPIADA.Sveikiname dalyvius įveikusius jaudulį.Prizines vietas užėmė:4c klasės mokiniai Elvijus Baranovskis I vieta, Vytaras Šerėnas I vieta,4b klasės mokiniai Titas Ramoška II vieta, Donatas Keniausis III vieta,4a klasės mokinė Sofija Salomėja Kuprėnaitė III vieta.

Konferencija „Vaiko sveika gyvensena šiandien – galimybės ir perspektyvos“

Balandžio 28 d. mūsų mokyklos 4 kl. mokiniai dalyvavo Klaipėdos miesto “Vyturio” progimnazijos organizuotoje respublikinėje teorinėje – praktinėje mokinių konferencijoje

„Vaiko sveika gyvensena šiandien – galimybės ir perspektyvos“. Mokiniai ieškojo informacijos, domėjosi pasirinkta tema ir naudodami kompiuterinio raštingumo įgūdžius parengė puikius pranešimus:

4c kl. Smiltė Aleliūnaitė, Tėja Talalaitė ir Gintarė Taruškaitė parengė pranešimą apie cukraus vartojimo žalą “Saldu, saldu…” Mergaitėms padėjo socialinė pedagogė Lina Seferoglu.

4a kl. Saulė Likšaitė ir Evita Čepaitytė parengė pranešimą apie vandenį, jo svarbą mūsų gyvybei ir mūsų sveikatai “Vanduo supa mus… Tyrinėju ir saugau!”. Mokinėms padėjo mokytoja Edita Daraškienė.

4a kl. Liepa Ragauskaitė ir Liepa Kalpokaitė parengė pranešimą itin jautria tema – “Kaip vaikai ginasi nuo elektroninių patyčių?”. Joms padėjo psichologė Laura Liepinė ir mokytoja Edita Daraškienė.

4a kl. Dominykas Lukoševičius savo pranešime “Žvilgsnis į psichoaktyvių medžiagų vartojimą vaiko akimis” nagrinėjo priklausomybių nuo narkotinių medžiagų, elektroninių cigarečių ir pan. klausimus. Parengti pranešimą mokiniui padėjo mama Monika, mokytoja Edita Daraškienė ir psichologė Laura Liepinė.

Konferencijos akimirkos – https://www.youtube.com/watch?v=1xLGjUlxVHM

LIEPA –PIEŠINIŲ KONKURSO LAUREATĖ!

4 a klasės mokinė Liepa Kalpokaitė dalyvavo tarptautiniame piešinių konkurse ,,Pasaulio gyvūnai“ ir tapo šio konkurso laureate.

2022 m. 3-4 klasių mokyklos matematikos olimpiados nugalėtojai   Valio!Labai džiaugiamės ir sveikiname 4c kl. mokinę GINATRĘ TARUŠKAITĘ respublikiniame ugdymo įstaigų kūrybinių darbų konkurse “Vandens lašelyje stebuklą pamačiau” užėmusią I-ąją vietą. SVEIKINAME KINGS LYGOS DALYVIUS!Titas Strelčiūnas (3a kl.), Nedas Ranonis (3b kl.), Evelina Vezbergaitė (4a kl.), Andra Urbonaitė (4a kl.) apdovanoti aukso, sidabro, bronzos medaliais ir sertifikatais.Direktoriaus pavaduotoja ugdymui