Pasiekimai

Konkursas „Seku, seku pasaką“
Baigėsi Panevėžio dailės mokyklos organizuotas konkursas „Seku, seku pasaką“. Jame su savo darbais dalyvavo 245 mokiniai iš miesto ir Dailės mokyklų. Komisija atrinko įdomiausius, geriausiai temą atskleidusius tapybos ir piešimo darbus. Norime pasidžiaugti, tarp geriausiųjų darbų autorių – mūsų mokyklos mokinių vardai, tai:
1 c Milita Kanclerytė, mokytoja Neringa Čemerienė;
2 a Viltė Zaborskytė, mokytoja Laimutė Žukauskienė;
2 d Bela Skipitė, mokytoja Jolita Bujokė;
3 c Aneta Černiauskaitė, mokytoja Zita Nefienė.
Laureatams buvo įteikti apdovanojimai – padėkos raštai ir dovanėlės, mokytojams – padėkos raštai.
Tarptautinis vaikų ir jaunimo meninės kūrybos darbų konkursas „Kalėdinis atvirukas“
Spalio mėnesį 4b klasės mokiniai dalyvavo tarptautiniame vaikų ir jaunimo meninės kūrybos darbų konkurse „Kalėdinis atvirukas“. Džiaugiamės apdovanojimais ir sveikiname dalyvavusius: Tijų Budavičių, Rusnę Lukšytę, Emilį Želnį, Kamilę Stankevičiūtę, Viltę Murnikovą, Evą Bagdonavičiūtę, Nedą Ranonį, Danielių Čepoką, Armandą Vareiką, Austėją Noreikaitę, Emilijų Perminą, Faustą Norkevičiūtę.
Mokytoja Daiva Zakarauskaitė
Respublikinė konferencija ,, Mes – Žemės dalis“
Lapkričio 29 d. Panevėžio pradinės mokyklos 2b klasės mokinės Jogailė Nemeikšytė, Mėta Tiškevičiūtė, Arielė Poliakaitė (mokyt. Aušra Butkevičienė), 4a klasės mokiniai Aurėja Skumbinaitė, Sofija Vareikaitė, Titas Strelčiūnas (mokyt. Daiva Brazdžionienė) ir 4b klasės mokiniai Kasparas Oziala, Emilijus Perminas (mokyt. Daiva Zakarauskaitė) dalyvavo ir skaitė paruoštus pranešimus respublikinėje konferencijoje ,, Mes – Žemės dalis“. Renginys vyko Panevėžio Rožyno progimnazijoje. Konferencijos tikslas buvo pasidalinti stebėjimais, tyrimais, mintimis apie supančią aplinką, kaip geriau pažinti Žemę ir ją saugoti. Buvo pagerintos gamtamokslinės, socialinės, bendravimo ir bendradarbiavimo kompetencijos.
Skaityti pranešimai:
„Bičių gyvenimas“ – Titas Strelčiūnas 4a klasė. Mokytoja Daiva Brazdžionienė
„Mini sodas“ – Sofija Vareikaitė 4a klasė. Mokytoja Daiva Brazdžionienė
„Žirnis vazonėlyje“ – Aurėja Skumbinaitė 4a klasė. Mokytoja Daiva Brazdžionienė
„Geometrinės figūros aplinkoje“ – Kasparas Oziala 4b klasė. Mokytoja Daiva Zakarauskaitė
„Auginu pats“ – Emilijus Perminas 4b klasė. Mokytoja Daiva Zakarauskaitė
„Vietiniai ir migruojantys paukščiai“ – Jogailė Nemeikšytė, Mėta Tiškevičiūtė, Arielė Poliakaitė 2b klasė. Mokytoja Aušra Butkevičienė
Sveikiname ir didžiuojamės olimpiados KINGS lygos dalyviais!
4a klasės mokinys Titas Strelčiūnas apdovanotas sidabro medaliu ir sertifikatu (matematika).
4b klasės mokinys Nedas Ranonis apdovanotas aukso medaliu, sertifikatu (lietuvių kalba) ir sidabro medaliu bei sertifikatu (matematika).
Valioooo!

Respublikinis projektas

„Sveikata visus metus 2022“

Kiekvieną mėnesį mokinių laukia iššūkis.

Projektas “Kartu mes galime daugiau 2022”

Gyvenimo istorijų prevencinis renginys “Plačiau atmerktos akys”.

 

MOKYTOJŲ DIENA 2022 M. 

Respublikinė teorinė – praktinėje mokinių konferencija

„Vaiko sveika gyvensena šiandien – galimybės ir perspektyvos“

#Konferencija

Balandžio 28 d. mūsų mokyklos 4 kl. mokiniai dalyvavo Klaipėdos miesto “Vyturio” progimnazijos organizuotoje respublikinėje teorinėje – praktinėje mokinių konferencijoje

„Vaiko sveika gyvensena šiandien – galimybės ir perspektyvos“. Mokiniai parengė puikius pranešimus, kurie buvo įvertinti ir apdovanoti:

4c kl. Smiltė Aleliūnaitė, Tėja Talalaitė ir Gintarė Taruškaitė parengė pranešimą apie cukraus vartojimo žalą “Saldu, saldu…” Mergaitėms padėjo socialinė pedagogė Lina Seferoglu. Pranešimas Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato buvo įvertintas kaip bendruomeniškiausias.

4a kl. Saulė Likšaitė ir Evita Čepaitytė parengė pranešimą apie vandenį, jo svarbą mūsų gyvybei ir mūsų sveikatai “Vanduo supa mus… Tyrinėju ir saugau!”. Mokinėms padėjo mokytoja Edita Daraškienė. Pranešimas Klaipėdos miesto Sveikatos biuro buvo įvertintas kaip originaliausias.

4a kl. Liepa Ragauskaitė ir Liepa Kalpokaitė parengė pranešimą itin jautria tema – “Kaip vaikai ginasi nuo elektroninių patyčių?”. Joms padėjo psichologė Laura Liepinė ir mokytoja Edita Daraškienė. Pranešimas Klaipėdos miesto švietimo skyriaus buvo įvertintas kaip aktualiausias.

4a kl. Dominykas Lukoševičius savo pranešime “Žvilgsnis į psichoaktyvių medžiagų vartojimą vaiko akimis” nagrinėjo priklausomybių nuo narkotinių medžiagų, elektroninių cigarečių ir pan. klausimus. Parengti pranešimą mokiniui padėjo mama Monika, mokytoja Edita Daraškienė ir psichologė Laura Liepinė. Pranešimas asociacijos „Mano miestas Klaipėda“ buvo apdovanotas kaip oratoriškiausias.

Tarptautinis matematikos konkursas ,,Kengūra 2022 m.‘‘

1 kl. mokinys Aleksandras Masiukas II vieta Panevėžio m. savivaldybėje. Mokytoja Audronė Gubistienė.

1 kl. mokinys Patrikas Banys III vieta Panevėžio m. savivaldybėje. Mokytoja Aušra Butkevičienė.

4 kl. mokinė Evita Čepaitytė I vieta Panevėžio m. savivaldybėje. Mokytoja Edita Daraškienė.

4 kl. mokinys Vytaras Šerėnas II vieta Panevėžio m. savivaldybėje. Mokytoja  Neringa Čemerienė.

2021-2022 m.m. NOMINANTAI!
PANGEA 2022
Sveikiname 4a klasės mokinę Evitą Čepaitytę ir 4b klasės mokinį Donatą Keniausį užėmusius 2 vietas tarptautiniame matematikos konkurse PANGEA 2022 ketvirtokų grupėje!
Ačiū mokytojoms Editai Daraškienei ir Vijai Dilienei!
Edukacinis 4 klasių renginys ,,English is fun“

Džiaugiamės III-ios vietos respublikoje laimėtoju 4c klasės mokiniu Vytaru Šerėnu (anglų kalbos mokytoja Jūratė Antipirovičienė).

Renginys vyko 2 etapais. I etapas- kiekvienoje mokykloje. Užduotis rengė anglų kalbos mokytojos Jūratė ir Diana. Buvo atrinkta po 2 mokinius iš kiekvienos klasės. II etape – renginys vyko nuotoliniu būdu ,,Teachmade“ platformoje. Dalyvavo 4a klasės mokinės Evita ir Sofija, 4b klasės mokinys Titas ir 4c klasės mokiniai Elvijus ir Vytaras. Užduotys buvo sudarytos iš 3 dalių: I dalis – 3 klausymo užduotys, II dalis – teksto suvokimas, III dalis – gramatikos užduotys. Visų mokinių rezultatai džiugino.

 

 Tautinio šokio festivalis „Draugai draugams“

„Olympis 2022 – Pavasario sesija“!
Džiaugiamės aktyviu mokyklos mokytojų ir mokinių dalyvavimu konkurse „Olympis“. Konkurso pagrindinis tikslas – sudominti mokinius mokomuoju dalyku ir skatinti mokinių mokymosi motyvaciją.
Valio Adamui, Adomui, Benui, Elžbietai, Emai, Gabrielei, Giedrei, Kotrynai, Matui, Matėjai, Rugilei, Urtei, Donatui, Titui, Dovydui, Eigirdui, Gabijai, Gabrielei, Joriui, Linui, Lukui, Smiltei, Vakariui, Adelei, Adomui, Kajui, Kamilei, Oskarui, Smiltei, Tėjai, Simui, Gabijai, Gustei, Viltei, Arijui, Aistei:)
Ačiū mokytojoms Jolitai, Laimutei, Vidai, Audronei:)
Balandžio 26-28 d. mūsų mokykloje vyko ANGLŲ KALBOS 4 klasių mokinių OLIMPIADA.
Sveikiname dalyvius įveikusius jaudulį.
Prizines vietas užėmė:
4c klasės mokiniai Elvijus Baranovskis I vieta, Vytaras Šerėnas I vieta,
4b klasės mokiniai Titas Ramoška II vieta, Donatas Keniausis III vieta,
4a klasės mokinė Sofija Salomėja Kuprėnaitė III vieta.

Konferencija „Vaiko sveika gyvensena šiandien – galimybės ir perspektyvos“

Balandžio 28 d. mūsų mokyklos 4 kl. mokiniai dalyvavo Klaipėdos miesto “Vyturio” progimnazijos organizuotoje respublikinėje teorinėje – praktinėje mokinių konferencijoje

„Vaiko sveika gyvensena šiandien – galimybės ir perspektyvos“. Mokiniai ieškojo informacijos, domėjosi pasirinkta tema ir naudodami kompiuterinio raštingumo įgūdžius parengė puikius pranešimus:

4c kl. Smiltė Aleliūnaitė, Tėja Talalaitė ir Gintarė Taruškaitė parengė pranešimą apie cukraus vartojimo žalą “Saldu, saldu…” Mergaitėms padėjo socialinė pedagogė Lina Seferoglu.

4a kl. Saulė Likšaitė ir Evita Čepaitytė parengė pranešimą apie vandenį, jo svarbą mūsų gyvybei ir mūsų sveikatai “Vanduo supa mus… Tyrinėju ir saugau!”. Mokinėms padėjo mokytoja Edita Daraškienė.

4a kl. Liepa Ragauskaitė ir Liepa Kalpokaitė parengė pranešimą itin jautria tema – “Kaip vaikai ginasi nuo elektroninių patyčių?”. Joms padėjo psichologė Laura Liepinė ir mokytoja Edita Daraškienė.

4a kl. Dominykas Lukoševičius savo pranešime “Žvilgsnis į psichoaktyvių medžiagų vartojimą vaiko akimis” nagrinėjo priklausomybių nuo narkotinių medžiagų, elektroninių cigarečių ir pan. klausimus. Parengti pranešimą mokiniui padėjo mama Monika, mokytoja Edita Daraškienė ir psichologė Laura Liepinė.

Konferencijos akimirkos – https://www.youtube.com/watch?v=1xLGjUlxVHM

 

LIEPA –PIEŠINIŲ KONKURSO LAUREATĖ!

4 a klasės mokinė Liepa Kalpokaitė dalyvavo tarptautiniame piešinių konkurse ,,Pasaulio gyvūnai“ ir tapo šio konkurso laureate.

2022 m. 3-4 klasių mokyklos matematikos olimpiados nugalėtojai
Valio!
Labai džiaugiamės ir sveikiname 4c kl. mokinę GINATRĘ TARUŠKAITĘ respublikiniame ugdymo įstaigų kūrybinių darbų konkurse “Vandens lašelyje stebuklą pamačiau” užėmusią I-ąją vietą.
SVEIKINAME KINGS LYGOS DALYVIUS!
Titas Strelčiūnas (3a kl.), Nedas Ranonis (3b kl.), Evelina Vezbergaitė (4a kl.), Andra Urbonaitė (4a kl.) apdovanoti aukso, sidabro, bronzos medaliais ir sertifikatais.
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui