Pasiekimai

Respublikinė teorinė – praktinėje mokinių konferencija

„Vaiko sveika gyvensena šiandien – galimybės ir perspektyvos“

#Konferencija

Balandžio 28 d. mūsų mokyklos 4 kl. mokiniai dalyvavo Klaipėdos miesto “Vyturio” progimnazijos organizuotoje respublikinėje teorinėje – praktinėje mokinių konferencijoje

„Vaiko sveika gyvensena šiandien – galimybės ir perspektyvos“. Mokiniai parengė puikius pranešimus, kurie buvo įvertinti ir apdovanoti:

4c kl. Smiltė Aleliūnaitė, Tėja Talalaitė ir Gintarė Taruškaitė parengė pranešimą apie cukraus vartojimo žalą “Saldu, saldu…” Mergaitėms padėjo socialinė pedagogė Lina Seferoglu. Pranešimas Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato buvo įvertintas kaip bendruomeniškiausias.

4a kl. Saulė Likšaitė ir Evita Čepaitytė parengė pranešimą apie vandenį, jo svarbą mūsų gyvybei ir mūsų sveikatai “Vanduo supa mus… Tyrinėju ir saugau!”. Mokinėms padėjo mokytoja Edita Daraškienė. Pranešimas Klaipėdos miesto Sveikatos biuro buvo įvertintas kaip originaliausias.

4a kl. Liepa Ragauskaitė ir Liepa Kalpokaitė parengė pranešimą itin jautria tema – “Kaip vaikai ginasi nuo elektroninių patyčių?”. Joms padėjo psichologė Laura Liepinė ir mokytoja Edita Daraškienė. Pranešimas Klaipėdos miesto švietimo skyriaus buvo įvertintas kaip aktualiausias.

4a kl. Dominykas Lukoševičius savo pranešime “Žvilgsnis į psichoaktyvių medžiagų vartojimą vaiko akimis” nagrinėjo priklausomybių nuo narkotinių medžiagų, elektroninių cigarečių ir pan. klausimus. Parengti pranešimą mokiniui padėjo mama Monika, mokytoja Edita Daraškienė ir psichologė Laura Liepinė. Pranešimas asociacijos „Mano miestas Klaipėda“ buvo apdovanotas kaip oratoriškiausias.

Tarptautinis matematikos konkursas ,,Kengūra 2022 m.‘‘

1 kl. mokinys Aleksandras Masiukas II vieta Panevėžio m. savivaldybėje. Mokytoja Audronė Gubistienė.

1 kl. mokinys Patrikas Banys III vieta Panevėžio m. savivaldybėje. Mokytoja Aušra Butkevičienė.

4 kl. mokinė Evita Čepaitytė I vieta Panevėžio m. savivaldybėje. Mokytoja Edita Daraškienė.

4 kl. mokinys Vytaras Šerėnas II vieta Panevėžio m. savivaldybėje. Mokytoja  Neringa Čemerienė.

2021-2022 m.m. NOMINANTAI!
PANGEA 2022
Sveikiname 4a klasės mokinę Evitą Čepaitytę ir 4b klasės mokinį Donatą Keniausį užėmusius 2 vietas tarptautiniame matematikos konkurse PANGEA 2022 ketvirtokų grupėje!
Ačiū mokytojoms Editai Daraškienei ir Vijai Dilienei!
Edukacinis 4 klasių renginys ,,English is fun“

Džiaugiamės III-ios vietos respublikoje laimėtoju 4c klasės mokiniu Vytaru Šerėnu (anglų kalbos mokytoja Jūratė Antipirovičienė).

Renginys vyko 2 etapais. I etapas- kiekvienoje mokykloje. Užduotis rengė anglų kalbos mokytojos Jūratė ir Diana. Buvo atrinkta po 2 mokinius iš kiekvienos klasės. II etape – renginys vyko nuotoliniu būdu ,,Teachmade“ platformoje. Dalyvavo 4a klasės mokinės Evita ir Sofija, 4b klasės mokinys Titas ir 4c klasės mokiniai Elvijus ir Vytaras. Užduotys buvo sudarytos iš 3 dalių: I dalis – 3 klausymo užduotys, II dalis – teksto suvokimas, III dalis – gramatikos užduotys. Visų mokinių rezultatai džiugino.

 

 Tautinio šokio festivalis „Draugai draugams“

„Olympis 2022 – Pavasario sesija“!
Džiaugiamės aktyviu mokyklos mokytojų ir mokinių dalyvavimu konkurse „Olympis“. Konkurso pagrindinis tikslas – sudominti mokinius mokomuoju dalyku ir skatinti mokinių mokymosi motyvaciją.
Valio Adamui, Adomui, Benui, Elžbietai, Emai, Gabrielei, Giedrei, Kotrynai, Matui, Matėjai, Rugilei, Urtei, Donatui, Titui, Dovydui, Eigirdui, Gabijai, Gabrielei, Joriui, Linui, Lukui, Smiltei, Vakariui, Adelei, Adomui, Kajui, Kamilei, Oskarui, Smiltei, Tėjai, Simui, Gabijai, Gustei, Viltei, Arijui, Aistei:)
Ačiū mokytojoms Jolitai, Laimutei, Vidai, Audronei:)
Balandžio 26-28 d. mūsų mokykloje vyko ANGLŲ KALBOS 4 klasių mokinių OLIMPIADA.
Sveikiname dalyvius įveikusius jaudulį.
Prizines vietas užėmė:
4c klasės mokiniai Elvijus Baranovskis I vieta, Vytaras Šerėnas I vieta,
4b klasės mokiniai Titas Ramoška II vieta, Donatas Keniausis III vieta,
4a klasės mokinė Sofija Salomėja Kuprėnaitė III vieta.

Konferencija „Vaiko sveika gyvensena šiandien – galimybės ir perspektyvos“

Balandžio 28 d. mūsų mokyklos 4 kl. mokiniai dalyvavo Klaipėdos miesto “Vyturio” progimnazijos organizuotoje respublikinėje teorinėje – praktinėje mokinių konferencijoje

„Vaiko sveika gyvensena šiandien – galimybės ir perspektyvos“. Mokiniai ieškojo informacijos, domėjosi pasirinkta tema ir naudodami kompiuterinio raštingumo įgūdžius parengė puikius pranešimus:

4c kl. Smiltė Aleliūnaitė, Tėja Talalaitė ir Gintarė Taruškaitė parengė pranešimą apie cukraus vartojimo žalą “Saldu, saldu…” Mergaitėms padėjo socialinė pedagogė Lina Seferoglu.

4a kl. Saulė Likšaitė ir Evita Čepaitytė parengė pranešimą apie vandenį, jo svarbą mūsų gyvybei ir mūsų sveikatai “Vanduo supa mus… Tyrinėju ir saugau!”. Mokinėms padėjo mokytoja Edita Daraškienė.

4a kl. Liepa Ragauskaitė ir Liepa Kalpokaitė parengė pranešimą itin jautria tema – “Kaip vaikai ginasi nuo elektroninių patyčių?”. Joms padėjo psichologė Laura Liepinė ir mokytoja Edita Daraškienė.

4a kl. Dominykas Lukoševičius savo pranešime “Žvilgsnis į psichoaktyvių medžiagų vartojimą vaiko akimis” nagrinėjo priklausomybių nuo narkotinių medžiagų, elektroninių cigarečių ir pan. klausimus. Parengti pranešimą mokiniui padėjo mama Monika, mokytoja Edita Daraškienė ir psichologė Laura Liepinė.

Konferencijos akimirkos – https://www.youtube.com/watch?v=1xLGjUlxVHM

 

LIEPA –PIEŠINIŲ KONKURSO LAUREATĖ!

4 a klasės mokinė Liepa Kalpokaitė dalyvavo tarptautiniame piešinių konkurse ,,Pasaulio gyvūnai“ ir tapo šio konkurso laureate.

2022 m. 3-4 klasių mokyklos matematikos olimpiados nugalėtojai
Valio!
Labai džiaugiamės ir sveikiname 4c kl. mokinę GINATRĘ TARUŠKAITĘ respublikiniame ugdymo įstaigų kūrybinių darbų konkurse “Vandens lašelyje stebuklą pamačiau” užėmusią I-ąją vietą.
SVEIKINAME KINGS LYGOS DALYVIUS!
Titas Strelčiūnas (3a kl.), Nedas Ranonis (3b kl.), Evelina Vezbergaitė (4a kl.), Andra Urbonaitė (4a kl.) apdovanoti aukso, sidabro, bronzos medaliais ir sertifikatais.
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui