Gruodžio 15 dieną 2c klasės mokiniai dalyvavo kulinarinėje edukacijoje „Kalėdinio keksiuko kepimas“, kuri vyko vaikų dienos centre „Debesų kiemas“. Iš pradžių vaikai susipažino su pagrindiniais kepimo žingsniais: nuo ingredientų paruošimo iki kepimo proceso. Komandose aptarė, kas ką darys ir kibo į darbą. Vaikai patys svėrė produktus ir ruošė tešlą, pylė ją į formeles. Kol keksiukai kepė, mokiniai apsilankė kitoje patalpoje esančioje Kalėdų Senelio rezidencijoje, aplankė elfų dirbtuvėles, linksminosi, žaidė ir vaišinosi karštu kakavos gėrimu. Kai keksiukai iškepė ir pravėso, vaikai juos dekoravo naudodami konditerinius maišelius. Puošė kremu ir pabarstukais.
Mokiniai smagiai praleido laiką , patyrė gerų emocijų ir su gera nuotaika, nešini keksiukais grįžo į mokyklą.
Mokytoja Sonata


