Įgyvendinant „STEAM ugdymo standarto“ programos kultūrinę veiklą, gegužės 4 d. ir gegužės 7 d. 3 d klasės mokiniai dalyvavo skaitymo skatinimo akcijos „Lietuva skaito 2026“ organizuojamose nuotolinėse pamokose „ Istorija vizgina uodegą. Smagūs pasakojimai apie žmogaus ir šuns draugystę“ ir „Nuotykiai Kanarijoje (Kanarų salyne) – pažintinė pamoka apie pasaulį su smagiais slaptų žinučių kodavimo elementais“ . Gegužės 4 d. nuotolinės pamokos metu, parengtoje pagal S. Mikšaitės knygą „Istorija vizgina uodegą“, mokiniai išgirdo nuotaikingus pasakojimus apie šuns ir žmogaus ryšį, ką keturkojai veikė prieš 4000, 500 ar 100 metų, kaip jie mato, girdi ir jaučia juos supantį pasaulį.
Gegužės 7 d. užsiėmimo metu vaikams apie visas įdomybes papasakojo rašytoja ir keliautoja Viktorija Butautis, kuri Kanarų salyne praleido kelerius metus. Viktorija parodė, kaip atrodo rodolitai, paaiškino, kas yra Silbo Gomero – švilpimo kalba ir išmokė naudotis knyginiu Arnoldo kodu.
Mokiniai, dalyvaudami nuotolinėse pamokose, smalsavo ir tobulino kultūrinę, pažinimo ir kūrybiškumo kompetencijas.
3d klasės mokytoja Ingrida
