Mokykla tęsia Pradinės mokyklos 90 metų jubiliejaus renginių ciklą. Vasario 26 d. į mokyklą susirinko gimnazistai ir jau mokslus baigę buvę mokiniai, kurie kadaise mokėsi šioje mokykloje. Tai buvo puiki proga sugrįžti į pažįstamas vietas, prisiminti mokyklos metus ir susitikti su senais draugais.
Renginio metu svečiai buvo pakviesti dalyvauti įdomiose pamokose. Buvę mokiniai trumpam vėl tapo mokiniais – jie klausėsi mokytojų, atliko užduotis ir prisiminė, kaip vykdavo pamokos jų Pradinėje mokykloje. Tai sukėlė daug šypsenų ir linksmų prisiminimų.
Svečiai taip pat apžiūrėjo atsinaujinusią mokyklą. Daugelis pastebėjo, kad mokykla labai pasikeitė – atsirado naujų erdvių, modernių klasių ir jaukių poilsio vietų mokiniams. Buvę mokiniai džiaugėsi matydami, kad mokykla nuolat tobulėja ir gražėja.
Ypatinga renginio dalis buvo susitikimas su mokytojais. Buvę mokiniai galėjo pasikalbėti su savo buvusiais mokytojais, pasidžiaugti savo pasiekimais. Susitikimas buvo šiltas ir kupinas emocijų, nes daugeliui tai buvo pirmas kartas po ilgo laiko sugrįžus į savo Pradinę mokyklą.
Šis renginys tapo gražia mokyklos 90 metų jubiliejaus šventės dalimi, suvienijusia skirtingų kartų mokinius ir priminusia, kad mokykla visada išlieka svarbia gyvenimo dalimi. 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Dalia
