Menu Close

Oliziukai

Įgyvendinant ,,STEAM ugdymo standarto” programos STEAM veiklą ,,Oliziukai”, 4b klasės mokiniai technologijų pamokoje darė Oliziukus. Juose pasėjo žolytę. Kantriai laistė ir laukė, kol ji pradės dygti. Mokiniai savo Oliziukus papuošė. Kas įpynė kaspinėlį, kas ūsus pridėjo. Labai norisi sulaukti žalių plaukų, kad juos būtų galima stilingai apkirpti.
Mokytoja Rita
Skip to content