Pamoka virtualioje parduotuvėje!

Home / Naujienos / Pamoka virtualioje parduotuvėje!
2 a klasės mokiniai pamokos ,,Išmanusis pradinukas“ metu keliavo į virtualią parduotuvę! Mokiniai mokėsi žaisdami. Juk Parduotuvė – niekada neatsibostantis žaidimas, lavinantis daugybę
įgūdžių (socialinius, matematinius ir kt.). Šio žaidimo – užduoties metu mokiniai iš realios e. parduotuvės Barbora rinkosi prekes, dėjo jas į savo pirkinių krepšelį skenuodami QR kodus. Pamokos metu mokiniai išsiaiškino, kur rodoma prekės kaina, kodėl kainos kartais būna perbrauktos (tai – nuolaidos), už ką mokama (vienetą, kilogramą ar pan.). Užduoties metu mokiniams reikėjo nurašyti prekių kainas, su jomis atlikti veiksmus telefonu / planšete ir nuskenuoti QR kodą. Pirkinių krepšelio lape įrašyti prekės pavadinimą ir kainą. Suskaičiuoti pirkinio sumą.
Mokiniai suprato, kad galima galima apsipirkti nuotoliu panaudojant šiuolaikines skaitmenines technologijas – išmaniuosius telefonus ar planšetes. Sužinojo, kad prekyba internetu Lietuvoje sparčiai auga. Aptarė savo šeimų įpročius – dažniau apsiperka gyvai, ar internetu? Aiškinosi tokio pirkimo privalumus ir trūkumus.
Mokytoja Edita