Saldi kelionė

Home / Naujienos / Saldi kelionė
Gegužės 22 d. 2 a klasės mokiniai, tėveliai ir mokytoja vyko į Šiaulių miestą. Pirmiausia aplankė geležinės lapės skulptūrą, kuri stovi prie Talkšos ežero. Sužinojo, kad skulptūros ilgis – 25 metrai, aukštis – 6,6 m, masė -7 tonos. Pažaidę šalia esančioje žaidimų aikštelėje, vykome į Katinų muziejų. Kaip buvo smagu, kad pasitiko ne tik muziejaus darbuotoja, bet ir gyvi muziejaus eksponatai – katės! Aplankėme visas muziejaus sales, pamatėme daug eksponatų, kurie į muziejų atkeliavo ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Australijos, Prancūzijos, JAV, Taivano. Apsilankėme ir muziejuje įkurtame ,,Gyvūnijos sode”, kuriame gyvena egzotiški gyvūnai – paukščiai, driežai, graužikai, varliagyviai.
Vėliau vykome į ,,Rūtos” šokolado muziejų, kur išgirdome šokolado atsiradimo istoriją, kaip kakavmedžio sėklos virsta šokoladu bei patyrėme kūrybos džiaugsmą – patys gaminome šokoladinius saldainius su įvairiais saldžiais priedais.
Buvo ir namų darbų! Po kelionės pildėme kelionės lapus, kur skaičiavome kelionės trukmę, kiek km yra tarp miestų, ką sužinojome, patyrėme išmokome.
Mokytoja Edita