Menu Close

Balandžio mėnesio tema – „Kuo užaugęs būsiu?“

2025 m. balandžio 7 d. 3a klasės mokiniai dalyvavo integruotoje matematikos pamokoje robotikos centre „RoboLabas“. Čia mokiniai susipažino su programavimu ir išbandė savo gebėjimus dirbdami su robotuku Ozobot.
Būsimieji programuotojai mokėsi parinkti tinkamus kodus ir teisingai nubraižyti robotuko kelią. Visiems pavyko sėkmingai atlikti užduotis!
Veiklos metu mokiniai tobulino skaitmeninę, kūrybiškumo bei problemų sprendimo kompetencijas.
Mokytoja Edita
Skip to content