Menu Close

Kitokia pamoka ,,Aš – inžinierius. Statybininkas“

Balandžio pabaigoje, 1b klasės mokiniai dalyvavo išskirtinėje pamokoje „Aš – inžinierius. Statybininkas“, kurią vedė Grato tėtis Matas Murauskas.
Dėkojame tėčiui Matui už įdomią pamoką, žinias ir dovanas.
1b klasės mokytoja Jūratė
Skip to content