Gegužės 14d. 4a klasės mokiniai dalyvavo matematikos pamokoje, kuri vyko miesto kavinėje. Tai praktinė finansinio raštingumo veikla siekiant įgyvendinti ,,STEAM ugdymo standartą“. Mokiniai mokėsi skaityti meniu, skaičiuoti kainas, sudaryti užsakymus, apskaičiuoti bendrą sumą, galimą grąžą ir arbatpinigius. Veikla padėjo suprasti, kaip matematika taikoma realiose situacijose, ugdė atsakingo vartojimo ir finansų planavimo įgūdžius.
Mokytojos Edita ir Olga
