Šaunuoliai!

Home / Naujienos / Šaunuoliai!

#Konferencija

Balandžio 28 d. mūsų mokyklos 4 kl. mokiniai dalyvavo Klaipėdos miesto “Vyturio” progimnazijos organizuotoje respublikinėje teorinėje – praktinėje mokinių konferencijoje

„Vaiko sveika gyvensena šiandien – galimybės ir perspektyvos“. Mokiniai parengė puikius pranešimus, kurie buvo įvertinti ir apdovanoti:

4c kl. Smiltė Aleliūnaitė, Tėja Talalaitė ir Gintarė Taruškaitė parengė pranešimą apie cukraus vartojimo žalą “Saldu, saldu…” Mergaitėms padėjo socialinė pedagogė Lina Seferoglu. Pranešimas Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato buvo įvertintas kaip bendruomeniškiausias.

4a kl. Saulė Likšaitė ir Evita Čepaitytė parengė pranešimą apie vandenį, jo svarbą mūsų gyvybei ir mūsų sveikatai “Vanduo supa mus… Tyrinėju ir saugau!”. Mokinėms padėjo mokytoja Edita Daraškienė. Pranešimas Klaipėdos miesto Sveikatos biuro buvo įvertintas kaip originaliausias.

4a kl. Liepa Ragauskaitė ir Liepa Kalpokaitė parengė pranešimą itin jautria tema – “Kaip vaikai ginasi nuo elektroninių patyčių?”. Joms padėjo psichologė Laura Liepinė ir mokytoja Edita Daraškienė. Pranešimas Klaipėdos miesto švietimo skyriaus buvo įvertintas kaip aktualiausias.

4a kl. Dominykas Lukoševičius savo pranešime “Žvilgsnis į psichoaktyvių medžiagų vartojimą vaiko akimis” nagrinėjo priklausomybių nuo narkotinių medžiagų, elektroninių cigarečių ir pan. klausimus. Parengti pranešimą mokiniui padėjo mama Monika, mokytoja Edita Daraškienė ir psichologė Laura Liepinė. Pranešimas asociacijos „Mano miestas Klaipėda“ buvo apdovanotas kaip oratoriškiausias.

Socialinė pedagogė Lina Seferoglu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

621

Pasiekti žmonės

86